Ağız Sağlığı - Ağız - Diş Bakımıyla İlgili Herşey

DESENSIDENT HASSAS DİŞLER İÇİN nHAp BAKIM SETİ

0 yorum Yorum Yap
PrevDent DeSensiDent içeriğindeki yeni teknoloji Nano-Hidroksiapatit kristalleri, diş minesinin %97'si ve dentinin %64'ünü oluşturan doğal hidroksiapatit minerallerinin birebir aynısıdır.

 • Marka PREVDENT
 • Stok DurumuStok Tükendi
 • Kdv Dahil 0,00 TL
 • Kdv Hariç 0,00 TL
0,00 TL

 •  

   

   

   

   

   

   

   

  PrevDent DeSensiDent içeriğindeki yeni teknoloji Nano-Hidroksiapatit kristalleri, diş minesinin %97'si ve dentinin %64'ünü oluşturan doğal hidroksiapatit minerallerinin birebir aynısıdır.

  Yeni teknoloji Nano-Hidroksiapatit kristalleri ile hassas dişlerin bakımını yapabilme imkanı sunan DeSensiDent farkını, basit bir uygulamayla siz kendiniz de kısa sürede test edebilirsiniz. 

  Devamında ise yine  Nano-Hidroksiapatit  kristalleri içeren PrevDent Diş Macunu kullanarak hassas   dişlerinizin bakımına konforlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

  PrevDent DeSensiDent ve PrevDent Diş Macunu Florür içermez.!.

  Neden Nano- Hydroxyapatite (nHAp)?

  Diş minesinin %96’sı ve dentinin %68’i  Hydroxyapatite’ten oluşmaktadır. Nano- Hydroxyapatite biyolojik uyumlu mineral olarak onarıcı bir materyaldir aynı zamanda hassasiyet giderme, remineralizasyon ve çürük önlemede kullanılabilmektedir. Asit erozyonu, yiyecek, içecek, diş fırçalama, ağız hijyeni ve günlük çiğneme alışkanlıklarımızdan dolayı diş minesinde mikroskobik kılcal çatlaklar oluşabilmektedir. Bakteri ve plaklar bu çatlaklara nüfuz ettiklerinde çürük ve hassasiyet sorunlarının artmasına sebep olabilmektedirler..

  Nano-hydroxyapatite dişlerimizde doğal olarak bulunan hydroxyapatite uygun ve tutunabilen şu anda bulunan en ufak boyuttaki halidir.  Benzer maddelerden farklı olarak sadece yüzeyi kaplamak yerine nano boyutu sayesinde dişteki tübüllerin derinlerine kadar yerleşerek doldurabilmektedir. Bu sayede hassasiyetini gidermekte, ayrıca diş minesini onarmakta ve remineralize etmektedir. Günümüzde dişlerde uzun süreli florür kullanımının etkilerine karşı ciddi endişeler oluşmaya başlamıştır. Bu endişelere alternatif bir tedavi yöntemi olarak nano-hydroxyapatite kullanımıyla diş hassasiyeti giderme yanında, günlük olarak diş macunu şeklinde kullanımında florür içermeyen dişleri onaran ve ekstra koruma sağlayan iyi bir alternatif olabilmektedir.  

  Uyarı: Diş çürükleri, kırık dişler, diş dolgularındaki çatlak/sızıntı, kronik diş eti hastalıkları ve benzeri durumlarda bu ürün tavsiye edilmez. Öncelikle bu ve benzeri hastalıkların diş hekimi tarafından tedavi edilmesi gerekmektedir. Düzgün bir tedavi sonrasında  DeSensiDent kullanımı size uygun olabilir.

 • KULLANIM SÜRESİ

  KULLANIM SÜRESİ GÜNLÜK KULLANIM

  TADI

  TADI NANE

  ÜRÜN İÇERİKLERİ

  ÜRÜN İÇERİKLERİ ALKOL İÇERMEYEN
  ÜRÜN İÇERİKLERİ FLÖRÜR İÇERMEYEN
  ÜRÜN İÇERİKLERİ NANO-HİDROKSİAPATİTLİ
  ÜRÜN İÇERİKLERİ PARABEN İÇERMEYEN
  ÜRÜN İÇERİKLERİ SLS İÇERMEYEN
  ÜRÜN İÇERİKLERİ SORBITOL İÇERMEYEN
  ÜRÜN İÇERİKLERİ TRICLOSAN İÇERMEYEN
  ÜRÜN İÇERİKLERİ XYLITOL
  ÜRÜN İÇERİKLERİ ŞEKER İÇERMEYEN
 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Ağız Sağlığı - Ağız - Diş Bakımıyla İlgili Herşey © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır