Ağız Sağlığı - Ağız - Diş Bakımıyla İlgili Herşey

BioWHITEN ProOFFICE POWER HP25% - 2 HASTA

0 yorum Yorum Yap
BIOWHITEN ProOffice POWERHP 25% 3 x15 dakikalık uygulama süresi ile kısa sürede ve en etkin beyazlatma imkanı. Rakiplerine göre 5 kat daha az Hassasiyet. ProOffice POWER HP25% diğer ofis tipi ürünlerle kıyaslandığında 5 kat daha az hassasiyet oranına sahiptir . Su bazlı ve nötr pH düzeyindeki POWERHP25% yi kullanan diş hekimleri hassasiyet oluşması durumunda bile bunun kısa süreli ve uygulamayı yarıda kesmeye gerek duymayacak düzeyde olduğunu belirtmektedir. BioWhiten ProOffice POWER HP25% her bir şırıngası ile alt ve üst çene dahil 3x15 dakikalık beyazlatma uygulaması yapabilirsiniz. Uygulama Kitinde 2.2 ml diş eti bariyeri ve mikro-applikatör bulunmaktadır.

  • Marka BIOWHITEN
  • Stok DurumuStok Tükendi
  • Kdv Dahil 0,00 TL
  • Kdv Hariç 0,00 TL
 
0,00 TL

BioWHITEN ProOFFICE POWER HP25% - 2 HASTA ile Benzer Ürünler

  • BIOWHITEN ProOffice POWERHP 25% 3 x15 dakikalık uygulama süresi ile kısa sürede ve en etkin beyazlatma imkanı. Rakiplerine göre 5 kat daha az Hassasiyet.

    ProOffice POWER HP25% diğer ofis tipi ürünlerle kıyaslandığında 5 kat daha az hassasiyet oranına sahiptir . Su bazlı ve nötr pH düzeyindeki POWERHP25%' yi kullanan diş hekimleri hassasiyet oluşması durumunda bile bunun kısa süreli ve uygulamayı yarıda kesmeye gerek duymayacak düzeyde olduğunu belirtmektedir.

    BioWhiten ProOffice POWER HP25% her bir şırıngası ile alt ve üst çene dahil 3x15 dakikalık beyazlatma uygulaması yapabilirsiniz. Uygulama Kitinde  2.2 ml diş eti bariyeri ve mikro-applikatör bulunmaktadır.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
EN SON BAKTIKLARINIZ

Ağız Sağlığı - Ağız - Diş Bakımıyla İlgili Herşey © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır